Новини

10 Червня 2024

Участь в реконструкції та дослідженні уламків повітряного судна Ан-12 UR-CIC.

У період з 27-го травня по 7-ме червня 2024 р., на запрошення Бюро розслідувань безпеки на авіаційному та залізничному транспорті Греції, фахівці НБРТ, спільно з представниками експлуатанта, підприємств-виробників літака та двигунів, взяли участь в реконструкції та дослідженні уламків повітряного судна….

Детальніше...
02 Лютого 2024

Співпраця задля безпеки: Національне бюро розслідувань на транспорті розширює співпрацю з Національним авіаційним університетом

01 лютого відбулась зустріч Національного бюро розслідувань на транспорті з керівництвом Національного авіаційного університету….

Детальніше...
02 Листопада 2022

НБРЦА взяло участь у 57-му засіданні експертної групи з розслідування авіаційних подій ECAC (ACC/57)

НБРЦА взяло участь у 57-му, віртуальному засіданні АСС ECAC, що відбулося у жовтні 2022 року. Керівник НБРЦА Ігор Мішарін, привітав учасників АСС57, проінформував про поточну ситуацію в Україні та стан системи технічного розслідування у галузі цивільної авіації. Під час свого виступу він підкреслив, що за своє прагнення бути частиною європейської спільноти Україна платить велику ціну і робить значний вклад в майбутнє безпеки усього Європейського континенту.

Детальніше...