Новини

02 Лютого 2024

Співпраця задля безпеки: Національне бюро розслідувань на транспорті розширює співпрацю з Національним авіаційним університетом

01 лютого відбулась зустріч Національного бюро розслідувань на транспорті з керівництвом Національного авіаційного університету….

Детальніше...
02 Листопада 2022

НБРЦА взяло участь у 57-му засіданні експертної групи з розслідування авіаційних подій ECAC (ACC/57)

НБРЦА взяло участь у 57-му, віртуальному засіданні АСС ECAC, що відбулося у жовтні 2022 року. Керівник НБРЦА Ігор Мішарін, привітав учасників АСС57, проінформував про поточну ситуацію в Україні та стан системи технічного розслідування у галузі цивільної авіації. Під час свого виступу він підкреслив, що за своє прагнення бути частиною європейської спільноти Україна платить велику ціну і робить значний вклад в майбутнє безпеки усього Європейського континенту.

Детальніше...
15 Липня 2022

Відкритий лист до учасників технічного розслідування авіаційних подій

НБРЦА звертається цим відкритим листом до міжнародних організацій та колег у сфері технічного розслідування авіаційних подій та інцидентів країн-членів Міжнародної організації цивільної авіації.

Детальніше...
10 Травня 2022

Офіційна позиція НБРЦА щодо видачі льотному складу довідок про «відсутність авіаційних подій та інцидентів»

Інформація, яку збирає НБРЦА під час розслідування, захищається статтею 122 Повітряного кодексу та процедурами ICAO, і може використовуватися лише експертами з розслідування авіаційних подій в інтересах забезпечення безпеки польотів та запобігання авіаційним подіям в майбутньому. НБРЦА не може використовувати інформацію, зібрану під час розслідувань, для інших цілей, крім запобігання авіаційним подіям та підвищення рівня безпеки.

Детальніше...