Міжнародна діяльність

 • 57 засідання ЄКЦА

  Відбулося чергове 57-ме засідання ЄКЦА. Захід було проведено через у онлайн форматі. Фахівці НБРЦА в якості постійних членів групи експертів, взяли участь у заході.

 • 56 засідання ЄКЦА

  Відбулося чергове 56-те засідання ЄКЦА. Захід було проведено через у змішаному офлайн/онлайн форматі. Фахівці НБРЦА в якості постійних членів групи експертів, взяли участь у заході.

 • 52 засідання ЄКЦА

  Відбулося чергове 52-ге засідання ЄКЦА. Через COVID-19 захід було проведено через онлайн-трансляцію. Фахівці НБРЦА в якості постійних членів групи експертів, взяли участь у заході.

 • IE-REST/15

  Відбулося чергове 15-те засідання регіональної групи експертів з безпеки польотів ІКАО (IE-REST). Через COVID-19 захід було проведено через онлайн-трансляцію. Фахівці НБРЦА в якості постійних членів групи експертів, взяли участь у заході.

 • Аудит ІКАО

  Делегатами від ІКАО було проведено аудит стану безпеки польотів в Україні та відповідність авіаційного законодавства України стандартам та рекомендованим практикам ІКАО. Під час аудиту також розглядалися питання щодо розслідування авіаційних подій (AIG).

 • Робоча зустріч з представниками EASA у м. Кельн

  Делегати від НБРЦА відбули до штаб-квартири Європейської агенції з безпеки польотів (EASA, м. Кельн) для визначення напрямків практичного встановлення та розвитку співробітництва.

 • 51 засідання ЄКЦА

  Національним бюро було організовано 51 засідання ЄКЦА у м. Києві. У заході взяли участь представники з 26 європейських держав – членів організації.

 • Заходи з перевірки у сфері забезпечення безпеки польотів

  В рамках Безперервного моніторингу (СМА) Універсальної програми ІКАО з проведення перевірок організації контролю за забезпеченням безпеки польотів (USOAP), 5 червня в НБРЦА відбулися заходи щодо підтвердження усунення недоліків у сфері технічного розслідування авіаційних подій, що були виявлені міжнародним аудитом у 2016 році. Згідно з планом місії ІКАО перевірці підлягали 20 протокольних питань (PQs).

 • Форум у Сінгапурі

  Делегати від НБРЦА взяли участь у четвертому Міжнародному форумі з розслідування авіаційних подій, що відбувся у м. Сінгапур.

 • Візит до Саудівської Аравії

  Представники НБРЦА в рамках підписаного Меморандуму про співробітництво взяли участь у семінарі з питань розслідування авіаційних подій, організованому Бюро авіаційних розслідувань Королівства Саудівська Аравія у м. Джидда.

 • Підписання Меморандуму про співпрацю між НБРЦА та АБР КСА

  В рамках Шостого засідання українсько-саудівської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва було підписано Меморандум про співпрацю між Бюро авіаційних розслідувань КСА та НБРЦА.

 • 49 засідання ЄКЦА

  Представники НБРЦА взяли участь у 49-му засіданні експертної групи з розслідувань авіаційних подій Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА) у м. Валетта, Республіка Мальта.

 • IE-REST/11

  У м. Кишинів, Молдова відбулося чергове 11-те засідання регіональної групи експертів з безпеки польотів ІКАО (IE-REST). Будучи постійним членом групи, фахівці НБРЦА взяли участь у цьому заході.

 • 48 засідання ЄКЦА

  Представники НБРЦА взяли участь у 48-му засіданні експертної групи з розслідувань авіаційних подій Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА) у м. Бухарест, Румунія

 • участь у V4 SIA

  Фахівці НБРЦА взяли участь у робочому засіданні регіональної об’єднаної групи V4 SIA повноважних органів з розслідування авіаційних подій у м. Кошице, Словацька Республіка

 • участь у семінарі ESASI

  Представники НБРЦА взяли участь у щорічному семінарі Європейського відділення товариства розслідувачів безпеки авіації (ESASI), що проводилися в м. Юрмала, Латвія.

 • 47 засідання ЄКЦА

  Представники НБРЦА взяли участь у 47-му засіданні експертної групи з розслідувань авіаційних подій Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА) у м. Бристоль, Велика Британія.

 • IE-REST/10

  У м. Баку, Азербайджан відбулося чергове 10-те засідання регіональної групи експертів з безпеки польотів ІКАО (IE-REST). Будучи постійним членом групи, фахівці НБРЦА взяли участь у відповідному заході

 • Участь у симпозіумі “Система забезпечення безпеки авіаційних перевезень в Польщі”

  На запрошення Державної комісії з розслідування авіаційних подій Польщі, фахівці НБРЦА взяли участь у симпозіумі за тематикою “Система забезпечення безпеки авіаційних перевезень в Польщі”.

 • IE-REST/09

  У м. Тбілісі, Грузія відбулося чергове 9-те засідання регіональної групи експертів з безпеки польотів ІКАО (IE-REST). Будучи постійним членом групи, фахівці НБРЦА взяли участь у відповідному заході та виступили з презентацією про автоматизовану систему з управління розслідуванням авіаційних подій.

 • Членство НБРЦА в ISASI

  НБРЦА набуло статусу постійного члена Міжнародної Асоціації Розслідувачів Авіаційних подій.

 • Участь фахівців НБРЦА у семінарі-тренінгу на базі Airbus

  У м. Тулуза, Франція, фахівці НБРЦА взяли участь у семінарі-тренінгу для розслідувачів авіаційних подій повноважних органів з розслідування країн Європи та інших країн світу за сприяння організатора – компанії Airbus S.A.S.

 • Аудит ІКАО

  З огляду на те, що Україна є членом ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації), до України прибув аудитор ICAO. Мета цього аудиту перевірити відповідність законодавчих норм та діяльності авіаційної галузі України до стандартів та рекомендованої практики ICAO. За результатами даного аудиту будуть розроблені заходи щодо гармонізації українського законодавства з нормами ICAO, що буде сприяти підвищенню рівня безпеки польотів в Україні та рівня управління безпекою польотів українською авіаційною владою.

 • Підписання НБРЦА протоколу про наміри з Центральним Директоратом з розслідування авіаційних подій Судану

  У м. Київ НБРЦА підписано протокол про наміри з Центральним Директоратом з розслідування авіаційних подій Судану. Документ сприяє більш визначеній взаємодії у проведенні розслідування авіаційних подій та інцидентів, обміну інформацією та професійними знаннями з метою підвищення рівня безпеки авіації.

 • НБРЦА підписано протокол про наміри з Бюро з розслідування та аналізу авіаційних подій Франції (BEA)

  У м. Київ, під час візиту Ремі Жуті – директора французького бюро з розслідування та аналізу авіаційних подій, було підписано протокол про наміри, яким визначається взаємодія під час розслідування авіаційних подій. Документ сприятиме обміну професійними знаннями та інформацією, технічними можливостями та спрощенню формальностей під час розслідування авіаційних подій в яких беруть участь Франція та Україна.

 • 41 засідання ЄКЦА

  У м. Стокгольм, Швеція, відбулося чергове 41 засідання експертної групи з розслідувань авіаційних подій Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА), в якому взяли участь фахівці НБРЦА.

 • Ознайомлення з інституційними аспектами діяльності органу з розслідування АП Нідерландів

  В рамках реалізації проекту «Підтримка реалізації транспортної стратегії України», за підтримки Міністерства Інфраструктури Нідерландів, фахівці НБРЦА відвідали м. Хофдорп з метою ознайомлення з інституційними аспектами діяльності органу з розслідування АП Нідерландів для перейняття кращих європейських практик і впровадження їх в Україні.

 • Участь у семінарі ЄКЦА

  У м. Анкара, Туреччина, фахівці НБРЦА взяли участь у семінарі ЄКЦА щодо досвіду впровадження державних програм з безпеки польотів і систем управління безпекою польотів (СУБП).

 • Фахівці НБРЦА взяли участь у семінарі за тематикою “Підтримання льотної придатності повітряних суден”

  Семінар проводився у м. Тулуза, Франція, на базі університету цивільної авіації (ENAC). Метою семінару було підвищення рівня знань фахівців НБРЦА щодо застосування європейських правил у сфері підтримання льотної придатності, підготовки технічного персоналу та технічного обслуговування повітряних суден.

 • Участь у 40-му засіданні групи експертів з розслідування авіаційних подій ЄКЦА

  Фахівці НБРЦА взяли участь у 40-му засіданні групи експертів з розслідування авіаційних подій ЄКЦА у м. Дербі, Великобританія.

 • IE-REST/02

  НБРЦА взяло участь у 2-му засіданні регіональної групи експертів з безпеки польотів ІКАО (IE-REST) та набуло статусу постійного члена групи.

 • Участь у 38-й сесії Асамблеї Міжнародної Організації Цивільної Авіації (ІКАО)

  НБРЦА взяло участь у 38-й асамблеї ІКАО, що проводилась у м. Монреаль, Канада.

 • НБРЦА стало повноправним членом Європейської конференції з цивільної авіації (ЄКЦА)

  НБРЦА підписано кодекс поведінки з Європейською конференцією з цивільної авіації щодо взаємодії у сфері розслідування авіаційних подій та інцидентів, що робить НБРЦА повноправним членом зазначеної організації. До членів організації входять 32 європейські держави.

 • Участь у тренінгу, організованому бюро з розслідування та аналізу авіаційних подій Франції (BEA)

  За підтримки проекту TAIEX та Представництва ЄС в Україні, з метою ознайомлення з інституційними аспектами діяльності бюро з розслідування та аналізу авіаційних подій Франції (BEA) у сфері організації розслідування авіаційних подій, фахівці НБРЦА взяли участь у відповідних заходах, організованих BEA.

 • Участь у міжнародному семінарі з безпеки польотів

  Фахівці НБРЦА взяли участь у міжнародному семінарі “Передовий досвід у галузі національного нагляду за безпекою польотів”, що проводився у м. Стамбул, Туреччина.