Україна суттєво покращила свої позиції у міжнародних рейтингах у сфері технічного розслідування авіаційних подій

16 січня 2020 року Україна отримала Звіт про результати валідаційної оцінки в рамках Універсальної програми перевірок організації контролю за забезпеченням безпеки польотів Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО USOAP CMA), що проходила у липні 2019 року.

Згідно з офіційними висновками ІСАО, Україна покращила свої позиції у сфері технічного розслідування авіаційних подій на 10 пунктів та досягла показника 60% ефективної реалізації (ЕІ). Згідно зі Звітом ІСАО про глобальний стан безпеки польотів, станом на 30 квітня 2019 року, загальносвітовий показник ЕІ у сфері технічного розслідування становив 57%. Таким чином, за результатами діяльності у сфері технічного розслідування, Україна піднялася в міжнародних рейтингах вище середньосвітового показника.

Підвищення позицій у сфері технічного розслідування дозволило покращити загальнодержавний показник ЕІ до 59,98%.

Довідка: Показник ефективної реалізації (EI) характеризує спроможність держави здійснювати контроль за забезпеченням безпеки польотів, та розраховується по кожному критичному елементу, сфері діяльності та у якості загальнодержавного показника. EI виражається у відсотках.