20 лютого – Міжнародний день пам’яті жертв авіаційних катастроф і членів їх сімей

ps752        &        Mh17

    Незважаючи на те, що авіаційний транспорт є самим безпечним видом транспорту, а пасажирські повітряні судна мають величезну надійність конструкції, авіаційні події все ж інколи трапляються.
    29 жовтня 2021 року на 5-му засіданні своєї 224 сесії Рада ІКАО проголосила 20 лютого Міжнародним днем пам’яті жертв авіаційних катастроф і членів їх сімей.
    НБРЦА, в пам’яті якого залишаються свіжі спогади про катастрофу рейсу МН17 у 2014 році, рейсу PS752 у 2020 році, інші події з цивільними повітряними суднами, – висловлює свою прихильність принципам надання підтримки постраждалим в авіаційних подіях та членам їх сімей.
    З метою підвищення довіри суспільства до результатів технічних розслідувань у сфері безпеки польотів НБРЦА закликало ІСАО вживати додаткових заходів з удосконалення процедури розслідування авіаційних подій та відповідного розширення стандартів Додатку 13 до Чиказької конвенції.
    У день, коли весь світ згадує жертв авіаційних катастроф, НБРЦА висловлює свої щирі співчуття сім’ям загиблих членів екіпажів і пасажирів та запевняє, що робитиме усе можливе для досягнення об’єктивності та справедливості в результатах міжнародних розслідувань.