В Україні відбулися заходи з перевірки у сфері забезпечення безпеки польотів

В рамках Безперервного моніторингу (СМА) Універсальної програми ІКАО з проведення перевірок організації контролю за забезпеченням безпеки польотів (USOAP), 5 червня в НБРЦА відбулися заходи щодо підтвердження усунення недоліків у сфері технічного розслідування авіаційних подій, що були виявлені міжнародним аудитом у 2016 році. Згідно з планом місії ІКАО перевірці підлягали 20 протокольних питань (PQs).

Заходи щодо перевірки діяльності у сфері розслідування авіаційних подій очолював експерт Європейського та Північноатлантичного бюро ІКАО пан Арно Дежарден. В ході міжнародної місії фахівцями НБРЦА були представлені доказові матеріали щодо виконаних заходів з усунення недоліків у сфері технічного розслідування авіаційних подій. Результати перевірки будуть опрацьовані в центральному офісі ІКАО (Монреаль, Канада) та протягом трьох місяців доведені до уряду України.

Відповідно до резолюції 32-ї сесії Асамблеї ІКАО А32-11, метою USOAP є здійснення міжнародного контролю за виконанням Договірними державами своїх зобов’язань у сфері контролю за забезпеченням безпеки польотів і впровадженням Міжнародних стандартів і Рекомендованої практики у сфері безпеки польотів.