В Україні побувала експертна місія TAIEX

З 28 по 30 жовтня, за сприяння Єврокомісії, в рамках програми технічної допомоги у сфері розслідування авіаційних подій та інцидентів (TAIEX) Україну відвідала експертна місія, що була представлена фахівцями Французького бюро з розслідування та аналізу безпеки польотів цивільної авіації (BEA). Візит експертної місії очолював директор BEA Ремі Жуті.

Під час зустрічі фахівці обмінялися передовим досвідом у сфері розслідування авіаційних подій та інцидентів.

 

Представники ВЕА презентували інформацію щодо структури органів з розслідування країн-членів ЄС, ознайомили українських колег з нормативно-правовою базою, якою керуються європейські країни під час організації розслідування та запобігання авіаційних подій. В свою чергу, українські фахівці ознайомили міжнародних експертів зі структурою Національного бюро, станом системи розслідування в Україні та взаємодії з суб’єктами авіаційної діяльності. Сторони оцінили та обговорили переваги та недоліки в організації розслідувань європейських країн.

З метою подальшої взаємодії та ефективного використання потенціалу Національне бюро за ініціативою директора ВЕА був підписаний протокол про взаємодію сторін у сфері технічного розслідування та аналізу безпеки польотів.