Співпраця задля безпеки: Національне бюро розслідувань на транспорті розширює співпрацю з Національним авіаційним університетом

NTIB_NAU

    01 лютого відбулась зустріч Національного бюро розслідувань на транспорті з керівництвом Національного авіаційного університету.
    В.о. директора НБРТ Ігор МІШАРІН проінформував науковців про виконання Національним бюро, в умовах війни, міжнародних зобов’язань, що випливають з Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Окремо керівник НБРТ зупинився на проблемах у сфері підтримання професійного рівня державних експертів, які виникли внаслідок російської агресії. Зі свого боку, в.о. ректора, голова комісії з реорганізації НАУ Володимир Шульга повідомив про потенціал, стратегічні цілі та плани університету на 2024 рік та хід його реорганізації.
    Під час зустрічі були обговорені питання посилення взаємодії та досягнута попередня домовленість організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних експертів з розслідування на базі Інституту ІСАО НАУ.
    Серед питань, які становлять взаємний інтерес, розглянута можливість наукової підтримки технічних розслідувань та досліджень у сфері безпеки цивільної авіації.