Щодо захисту майнових прав та інтересів держави Україна у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

dia

    04 липня 2024 року НБРТ взяло участь у онлайн семінарі, організованому за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, на якому було представлено оновлений порядок внесення інформації до:

    Розроблення та впровадження Реєстрів виконується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».
     Протягом 2022-2024 років, під час розслідувань подій у галузі транспорту, НБРТ зафіксовано нанесення шкоди для об’єктів транспортної інфраструктури та засобів транспорту спричинених збройною агресією російської федерації. Зловмисні дії росії стали причиною погіршення показників безпеки.
    З метою покращення роботи Реєстрів, НБРТ повідомляє усі зацікавлені органи, організації, підприємства про контактну інформацію організаторів семінару, щодо:

  • технічної підтримки проекту: reestr-support@renovation.gov.ua;
  • телефону гарячої лінії технічної підтримки проекту: (073) 328-77-73;
  • рекомендації долучитися до телеграм каналу, в якому буде забезпечуватися інформування користувачів Реєстрів та актуальні матеріали.