Участь у розслідуванні катастрофи вертольоту Мі-8

Відповідно до звернення Державної служби з надзвичайних подій, Національне бюро залучається до розслідування катастрофи вертольоту Мі-8 Спеціального загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України. Для проведення досліджень до Національного бюро передані тарувальні графіки параметрів системи автоматичної реєстрації параметрів польоту, параметичний реєстратор польотної інформації та касети авіаційного магнітофона запису переговорів екіпажу.

Незважаючи на серйозні пошкодження бортових засобів реєстрації внаслідок удару і впливу вогню, фахівці Національного бюро намагаються отримати максимальну кількість обєктивної інформації для встановлення дійсних обставин трагедії.

Нагадаємо, що 20 червня до чергової частини УМВС надійшла інформація від чергового центру пошуку та рятування про те, що близько 10:00 в районі с. Васищеве Харківского району зник з радарів вертоліт Мі-8. Вертоліт було виявлено пошуковими службами 22 червня в лісосмузі на території Зміївського району поблизу н.п. Лазунівка.

Процес розcлідування: завершене

Місцевий час: 09:55 21-06-2014

Країна чи місце події: Україна

Місцезнаходження: ліс

Тип ПС: Вертоліт

Виробник/Модель: Мі-8

Реєстраційний номер: 29 YELLOW

Тип польоту: Військовий

Рівень пошкоджень: Зруйноване

Категорія подій: Катастрофа

Фаза польоту: На маршруті